Ana sayfa

Botou Van-T Import and Export Trading Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili
Botou Van-T İthalat ve İhracat Ticaret A.Ş., "Döküm Township" Cangzhou bulunan, kendi fabrika var, "istikrarlı kalite, istikrarlı miktar, uygun maliyetli" ürünler sunmak için profesyonel bir üretici ve distribütör, profesyonel hizmet.

Firmamız ağırlıklı olarak lamba sonrası, bahçe mobilyaları, bahçe tencere, şömine, çeşme, pompa, teleph, mum standı, heykel ve benzeri dahil döküm el sanatları, her türlü üretir. Ürünlerimiz Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Avrupa'ya ihraç edilmiştir Avustralya vs.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Döküm fabrikamız 2001 yılında kurulmuştur. Dökme demir pencere, dökme demir sandalye, dökme demir tezgah ucu, dökme demir lamba direk, dökme demir heykel ve dökme demir savak kapısı gibi döküm ürünleri üretmekteyiz.

Başlangıçta ürünlerimizi Çin pazarında satıyoruz.

Yıllar boyunca geliştirme, firmamız olgun teknoloji ve mükemmel ürün özellikleri var. Bu yıl üretim hattını güncellemeye başladık.

Küresel iş genişletmek için, Botou Van-T İthalat ve İhracat Ticaret A.Ş. adlı yeni ticaret şirketi kurduk, Ltd.Our ticaret şirketi profesyonel bir satış ve servis ekibine sahiptir.

Firmamız bizim gümrük en kaliteli qulity ürünleri sağlayabilir ve en iyi hizmeti. Ekibimiz bizim işbirliği ile işbirliği ve dostluk inşa edebilirsiniz. Biz sizinle en iyi işbirliği olacaktır.

Çin Botou Van-T Import and Export Trading Co.,Ltd şirket Profili Çin Botou Van-T Import and Export Trading Co.,Ltd şirket Profili Çin Botou Van-T Import and Export Trading Co.,Ltd şirket Profili
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Orta Doğu

Okyanusya

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Van-T

No. Çalışanları : 40~50

Yıllık satış : 150-200

Yıl kurulan : 2018

İhracat p.c : 70% - 80%

Mesaj bırakın

Sizi yakında arayacağız!